Školní potřeby. Hobby & umělecká činnost.
Psací & kancelářské potřeby.
Malování pro děti.

Prodávané značky

BRUYNZEEL-SAKURA


Holandský výrobce, který vyrábí již více než 70 let vysoce kvalitní kreativní psací a kreslící potřeby pro děti školního a předškolního věku. Po celou dobu spolupracuje při vývoji i výrobě s předními pedagogy, odborníky na dysgrafii a dalšími znalci z tohoto odvětví.
Její výrobní program zahrnuje, kromě dalšího, především tyto výrobky:
• trojhranné „TRIPLE GRIP" tužky a pastelky v různých baleních i jednotlivě
• trojhranné „TRIPLE GRIP" plnicí pera pro praváky i leváky včetně rychleschnoucích inkoustových náplní
• trojhranné „TRIPLE GRIP" voskovky, mikrotužky a kuličková pera
• kvalitní ořezávátka, včetně ořezávátek pro TRIPLE tužky a pastelky
• fixy „TRIPLE GRIP", fixy MEGA, MAXI, DVOJBAREVNÉ, OBOUSTRANNÉ, ŠTĚTEČKOVÉ, RAZÍTKOVACÍ, TEXTILNÍ, NA SKLO, s pamětí hrotu, tenké fixy v 50 barev. odstínech
• elektrické ořezávátko MULTISPITS 7000
• prstové barvy, popisovače na bílé tabule v 8 barvách
• školní štětce „TRIPLE GRIP" kulaté i ploché, další typy kvalitních školních štětců včetně terapeutických (dlaňových)
• školní temperové barvy v litrovém a půllitrovém balení v 17 barvách plus zlatá a stříbrná
• obličejové barvy v sadách (6 barev)
• vodové barvy v tubách s houbičkou, umožňující čisté a bezproblémové kreslení či psaní
• kvalitní olejové pastely pro děti i v profi kvalitě
• gelové tužky v mnoha barevných variantách včetně metalických, pastelových. 3D (trojrozměrných), stříbrné a zlaté metalízy (používány i v nehtových studiích)
• malování vodou, malování podle čísel na karton i plátno i dle vlastní předlohy
• popisovače i s archivním inkoustem, kaligrafické sady, permanentní popisovače absolutně nesmazatelné, píšící i na zašpiněné, rezavé či mastné povrchy a to i pod vodou
• hobby a profi artikly: vysoce kvalitní olejové pastely, pastelky, grafitové tužky, vodové barvy do plenéru, uhly apod.
Největší výhodou tohoto zboží je vysoká kvalita, která zaručuje několikanásobnou délku životnosti, ve srovnání s jiným podobným zbožím. Všechny tužky a pastelky jsou vyrobeny ze dřeva kalifornského cedru a lepeny dvěma speciálními pryžemi, takže se tuhy nelámou ani při nešetrném zacházení. Tuha obsahuje vysoké množství pigmentů, což zaručuje výborné probarvení. Na „TRIPLE GRIP" pera dáváme záruku 2 roky proti rozskřípání, hroty fixů se vracejí do původní polohy a nevysychají, barvy mají vysokou krycí schopnost, nevysychají, neobsahují lepek. Všechny výrobky jsou bezpečné i při náhodném olíznutí či spolknutí.
Za nejdůležitější je považován trojhranný – „TRIPLE GRIP" – program, který svým vysoce profesionálním provedením a kvalitou zaručuje získávání správných návyků při psaní a kreslení a výrazně tak umožňuje předcházet dysgrafickým potížím nebo je následně řešit.

 

BECKS PLASTILIN


Německý výrobce, jeden z největších výrobců plastelíny v Evropě, který zaměstnává těžce postižené osoby. Nákupem jejich výrobků podporujeme pracovní uplatnění handicapovaných zaměstnanců. V sortimentu najdeme mnoho druhů plastelíny, měkké, plovoucí, fluorescenční, tvořivé sady. Plastelíny jsou vyrobeny s použitím 100% včelího vosku a přírodních barviv. Výrobky mají certifikáty zdravotní nezávadnosti.

BLS


Německý dodavatel ořezávátek, elektronických ořezávátek, fixů aj. výtvarných potřeb pro všechny věkové kategorie.

ETAFELT


Italský výrobce výtvarných potřeb především pro předškolní a školní děti. V jeho sortimentu najdeme různé druhy fixů, pastelky a jiné dětské výtvarné potřeby uzpůsobené pro mladší děti.

ERICH KRAUSE


Erich Krause vyrábí zboží v mnoha zemích světa, jako je Německo, Jižní Korea, Indie, Indonésie, Čína, Tchaj-wan, Malajsie a Rusko. Výrobky jsou certifikovány v souladu s normami EU. V naší nabídce jsou od této firmy temperové barvy, plakátové barvy, vodovky, fixy a další školní a předškolní výtvarné potřeby.

SENSE


Švédský výrobce pastelů, fixů, maxi vodovek, profi sad výtvarných potřeb, glitrových lepidel, crayonů, vysouvacích a soft crayonů a dalších výtvarných potřeb pro všechny věkové kategorie.

A DALŠÍ ZNAČKY, KTERÉ NAJDETE V NAŠEM KATALOGU ZBOŽÍ ......